DİYARBAKIR YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2. DÖNEM DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARINA BAŞVURU (ÖNEMLİ VE SÜRELİDİR)

Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce, 2. dönem destekleme ve yetiştirme kurslarında kurs merkezi olmak isteyen okul/kurumlara  e-kurs modülü açılmıştır.

2. dönem destekleme ve yetiştirme kurslarına, daha önce dönemlik ve yıllık açanlar ile hiç kurs açmayan; fiziki koşulları uygun olan ve yeterli öğrenci potansiyeline sahip olan ortaokullar, imam hatip ortaokulları, liseler ile II. ve III. kademe özel eğitim okulları ve halk eğiti merkezleri başvuruda bulunacaklardır. Daha önce kursları yıllık açan ortaokullar, imam hatip ortaokulları, liseler ile II. ve III. kademe özel eğitim okulları ve halk eğiti merkezleride tekrardan başvuruda bulunacaklardır.(yıllık alınan onaylarda dönemliğe çevrilmiş olup, yıllık onaylar iptal edilmiştir).

Kurs merkezi olmak için son başvuru tarihi 25 Aralık 2015 olup, bu süre hiçbir şekilde uzatılmayacağından anılan tarihe kadar başvuruların ekli kılavuzda belirtilen esaslar doğrultusunda yapılması hususunu önemle rica ederim.

 

 

 

Ürfi AYŞİN

DYK Yöneticisi

  

E-Kılavuz için tıklayınız...

Yenişehir Mahallesi Hintli Baba 2. Sokak Dış Kapı No 8 Yenişehir/DİYARBAKIR - (412) 228 30 24

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.