DİYARBAKIR YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARI PERSONEL VE ÖĞRETMEN GÖREVLENDİRMELER (ACİL ve SÜRELİDİR)

         Destekleme ve yetiştirme kurslarında (DYK) görev alan öğretmenler, kurs müdürleri, hizmetliler ve memurlara görevlendirme onayı alınmak üzere elektronik ortamda bu personellere ait bilgiler istenmiştir. Gelen bilgiler üzerinden yapılan çalışmalarda aşağıda belirtilen eksikler tespit edilmiştir. Okullarımızın konuyu ciddiye almadıkları ve gereken özeni göstermedikleri anlaşılmıştır. Bu sebeple çalışma yeniden yapılacak olup, bu kapsamda aşağıda bulunan form (formda veri doğrulama bulunmaktadır, form üstünde oynamayınız) okullarımızca doldurulacak ve urfiaysin@gmail.com e-posta adresine bugün (18.02.2016) saat 16:00’ya kadar gönderilecektir. Ayrıca bir örneği de üst yazısız imzalı mühürlü olacak şekilde Müdürlüğümüz Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Şubesine elden teslim edilecektir.

 

 

 

Tespit edilen eksiklikler:

1.Bir personel birden fazla yazılmış

2.Personel bilgileri yanlış (t.c. no-branşı vb.)

3.Kadrosunun bulunduğu okul yanlış yazılmış

4.Ders saatleri yanlış veya fazla yazılmış

5.kurs modülünde ismi bulunmayan öğretmenler eklenmiş veya bulunanlar eklenmemiş

6.mezuniyet veya atama alanı ile kursta görev verilen alanlar birbirini tutmamakta

7. ve diğerleri.

 

NOT: E-Kurs modülü raporlar “görev verilen öğretmenler”  kısmında ismi bulunan öğretmenler dışında öğretmenler yazılmayacaktır. Yazılması durumunda tüm sorumluluk kurs müdüründe olacaktır.

 

Recep Recai IŞIK

 

Şube Müdürü

 

FORMU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ... 

Yenişehir Mahallesi Hintli Baba 2. Sokak Dış Kapı No 8 Yenişehir/DİYARBAKIR - (412) 228 30 24

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.