DİYARBAKIR YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Diyarbakır Kadın Sağlığı Projesi Tanıtım Toplantısı

 Diyarbakır Kadın Sağlığı  Projesi Tanıtım Toplantısı

  

        Diyarbakır Halk Sağlığı Müdürlüğünce ilimizdeki 15-69 yaş arası toplam 505.208 kadına, Diyarbakır Valiliği koordinatörlüğünde yürütülecek " Diyarbakır Kadın Sağlığı Eğitim Projesi" ile, başta meme ve  serviks ( rahim ağzı) kanseri olmak üzere; kadın üreme sağlığı, sağlıklı beslenme, fiziksel aktivitenin öenmi, sigara bağımlılığı, sigaranın sağlığa zararları ile kadına yönelik şiddet konusunda eğitim verilerek farkındalık oluşturulması hedeflenmiştir.

Valiliğimiz ve Diyarbakır Halk Sağlığı Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirilecek olan "Diyarbakır Kadın Sağlığı Eğitim Projesi" tanıtım toplantısı 16 Mart 2015 Pazartesi günü saat 10:00´da Cahit Sıtkı Tarancı Kültür Merkezi Orhan Asena Salonunda yapılacaktır.

Proje  çalışmalarının daha verimli yürütülebilmesi için ilçenimize bağlı resmi ve özel tüm lise müdürlerinin "Diyarbakır Kadın Sağlığı Eğitim Projesi Tanıtım Toplantısına"  katılımının sağlanmasını önemle rica ederim.  

 

 Gereğini rica ederim.

 

 

 

Mustafa ASLAN     
Şube Müdürü      

Yenişehir Mahallesi Hintli Baba 2. Sokak Dış Kapı No 8 Yenişehir/DİYARBAKIR - (412) 228 30 24

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.