DİYARBAKIR YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Madde Bağımlılığı ile Mücadele (ÇOK ACELE VE GÜNLÜDÜR)

Madde Bağımlılığı ile Mücadele                                                                     ÇOK ACELE VE GÜNLÜDÜR

 

 

İlgi: Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 15/01/2015 traih ve 477981 sayılı yazısı.

 

       Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünün Madde Bağımlılığı ile Mücadele kapsamında çeşitli çalışmalar yürütülmektedir. Yapılan çalışmaların verimliliğini artırmak amacıyla çalışmaların ortaklaştırılmasına ihtiyaç duyulmaktadır.
         Bu nedenle okulunuzda Madde Bağımlılığı kapsamında yapılan çalışmaların Ek-1 de yer alan tabloya işlenmesi bu çalışmalarda kullanılan materyallerin Cd ortamında CD ortamında gönderilemeyen materyallerin ise basılı birer örneğinin 30/01/2015 tarihi mesai bitimine kadar Müdürlüğümüz Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Şubesine  elden teslim edilmesi hususunda;
         Gereğini bilgilerinize rica ederim.
                                                                                                                        Baran CAN
                                                                                                                      Şube Müdürü /meb_iys_dosyalar/2015_01/27020104_001.rar


 

 .../01/2015 F.Büvet    :
.../01/2015 H.Taşkent: 

Yenişehir Mahallesi Hintli Baba 2. Sokak Dış Kapı No 8 Yenişehir/DİYARBAKIR - (412) 228 30 24

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.