DİYARBAKIR YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL MÜDÜRLERİ BAŞARILARINDAN ÖTÜRÜ TEBRİK EDİLİP, ÖDÜLLENDİRİLDİ

OKUL MÜDÜRLERİ BAŞARILARINDAN ÖTÜRÜ TEBRİK EDİLİP, ÖDÜLLENDİRİLDİ

 

            İlçemize bağlı okullarda Akademik, Sosyal, Kültürel, Sportif, YGS, LYS, TEOG, Beyaz Bayrak, Sürekli Devamsız Öğrenciler, Beslenme Dostu gibi alanlarda başarılı olan öğretmen ve idarecilere Yenişehir İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüsamettin ATLI ödüllerini makam odasında verdi.              

            TEOG ve Beyaz Bayrak alanında Öğretmen Mehmet Sabri Güzel Ortaokulu Müdürü İlhami ÇETİN, Beyaz Bayrak alanında Mustafa Kemal İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Mehmet Şerif CEBE, 85. Yıl Millî Eğemenlik Anadolu Lisesi Müdürü Vedat EREN, Diyarbakır Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi Müdür Hanifi ÇAÇAN, Yolaltı Ortaokulu Haci ARSLAN, Yenişehir İlkokulu Müdürü Muharrem AKKUM, Küçük Melekler Anaokulu Müdürü Bayram BİLİM, Şehit Başkomiser Yılmaz Allahverdi İlkokulu Müdürü Erhan ÖNER, Zübeyde Hanım Anaokulu Remziye ÇINAR, Beslenme Dostu alanında Öğretmen Mehmet Sabri Güzel İlkokulu Müdürü İrfan KOÇYİĞİT ödüllerini Hüsamettin ATLI Müdürümüzün elinden aldı.              

           İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüsamettin ATLI, "Okul Müdürlerinin bu başarısında birlikte çalışma ruhu ve motivasyonu yatmaktadır. Başarı hiç kimseye elleri cebinde gelmemiştir. Onu ancak dişiyle tırnağıyla kazıya kazıya hak edenler elde edebilir. Başarıda ekip çalışması, çalışmada kararlı olmak, işin olgunlaşması için sabır çok önem arz etmektedir. Bu özellikleri taşıyan her kurum eninde sonunda başarıyı yakalar. Çünkü bu özellikler kurumu başarıya götüren bir anahtar gibidir, başladın mı gerisi gelir. Çalışmadan yani emek vermeden başarı olmayacağı gibi çalışmadan da başarı gelmeyecektir. Bu yüzden herkesin çalışma azmini hep en ileride tutması gereklidir.             

          Çalışma alanlarında başarılı olan herkesi kutlar, başarılarının devamını dilerim." diyerek alanında başarılı olan okul müdürlerine tek tek plaketlerini verdi.              

             Alanlarında başarılı olan diğer Okul Müdürlerine de buna benzer törenle önümüzdeki günlerde de  ödülleri verileceği belirtildi. Okul Müdürleri ile güzel bir istişare sonunda ödül törenine son verildi.

 

 

 

07-07-201707-07-201707-07-201707-07-201707-07-201707-07-201707-07-201707-07-201707-07-201707-07-201707-07-2017

Yenişehir Mahallesi Hintli Baba 2. Sokak Dış Kapı No 8 Yenişehir/DİYARBAKIR - (412) 228 30 24

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.