DİYARBAKIR YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

PROJE FAALİYETERİ

         Ulusal Ajans kayıtlarından 2012-2015 yıllarında Ek 1 listede adı geçen kurumlarımızın Türkiye Ulusal Ajansına proje sunarak hibe aldıkları anlaşılmaktadır. Söz konusu kurumlar dışında proje başvurusu yaptığı halde projesi kabul edilmeyen kurumlarımızın başvurularının reddedilme nedenleri, proje başvurusu olmayan kurumlarımızın ise başvuru yapmama nedenleri değerlendirilerek, proje kapasitesinin güçlendirilmesi yönünde çalışmalar yürütülecektir. 

        Bu kapsamda 2012-2015 yıllarında Ek 1 listede yer alan okul ve kurumlar dışında, ilinizde bulunan Genel Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumlar tarafından Ulusal Ajans´a proje başvurusu yapıldı ise söz konusu başvuru ya da başvuruların reddedilme gerekçelerinin Ek 2 forma, başvuru yapılmadı ise proje başvurusu yapmama nedenlerinin Ek 3 forma işlenerek en geç 28 Haziran 2016 tarihine kadar Bakanlığa gönderilmek üzere Müdürlüğümüz Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri şubesine gönderilmesi hususunda; 

 

        Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.

 

 

Recep Recai IŞIK   

                                                                                                                                                                                                Şube Müdürü

 

 

 

Ekler             : /meb_iys_dosyalar/2016_06/27022305_yeni_winrar_archive.rar

Yenişehir Mahallesi Hintli Baba 2. Sokak Dış Kapı No 8 Yenişehir/DİYARBAKIR - (412) 228 30 24

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.