DİYARBAKIR YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SPOR MÜSABAKALARINDA BİR BAŞARIYA DAHA İMZA ATTIK

Ulusal Spor Müsabakalarında Büyük Başarılara İmza Atan Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sporcularının Başarıları Göz Kamaştırıyor.
SPOR MÜSABAKALARINDA BİR BAŞARIYA DAHA İMZA ATTIK

         İlçe Milli Eğitim müdürümüz Sayın Hüsamettin ATLI; Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul Müdürü Veysi ÇİÇEK , Beden Eğitimi Öğretmeni Bahattin GÜLOĞLU ile birlikte kendisini ziyaret eden kick boks Diyarbakır İl birincisi ve Türkiye Şampiyonu Melak BEKTAŞ’ı, kung-fu Diyarbakır İl birincisi ve Türkiye ikincisi Muhammed Edip YALÇIN’ı tebrik edip, yakın ilgi gösterdi. Atletizim erkeklerde Diyarbakır İl ikincisi olan Atletizim Takımı. yine Atletizim Bayanlarda İl üçüncüsü olan Kız Atletizim Takımı, Voleybol Takımı Kızlarda İl ikincisi olan Takımı ve SODES turnuvasında İlçe Şampiyonu ve il dördüncüsü olan Bayan Voleybol Takımını tebrik etti.

         Ayrıca 2016 yılı Kick Boks Diyarbakır İl birincisi ve Bölge Şampiyonu Merve GEZİCİ ile 2016 Satranç Bölge Şampiyonu ve Türkiye üçüncüsü Tuba GÜR’ün başarılarını dile getirdi.

         Sporcu öğrencilerle gurur duyduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüsamettin ATLI, ‘’Sporcu gençler üzerindeki etkisinin çok önemli olduğunu, başarıların öğrencilerimizi teşvik ederek yeni ufuklara yelken açmalarını sağladığını, Farabi Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Veysi ÇİÇEK ile Beden Eğitimi Öğretmeni Bahattin GÜLOĞLU’nun öğrencileri teşvik edici çalışmalarını takdir ile karşıladığını, kendisinin de bu spor etkinliklerini daima desteklediğini ve bu minvalde başarılarının devam etmesini dilediğini söyledi’’.

         Başarılı sporcular ile toplu fotoğraf çeken İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüsamettin ATLI, tüm sporcuların hepsini tek tek tebrik etti.

 

04-04-201704-04-201704-04-2017

Yenişehir Mahallesi Hintli Baba 2. Sokak Dış Kapı No 8 Yenişehir/DİYARBAKIR - (412) 228 30 24

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.