DİYARBAKIR YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG ÖĞRETMEN GÖREVLENDİRMELERİ (ÖNEMLİ ve SÜRELİDİR)

           25-26 Kasım 2015 tarihlerinde yapılacak olan teog sınavı ile ilgili öğretmen görevlendirmeleri MEBBİS sistemi üzerinden yapılmaya başlanmıştır. Sınavın yapılacağı tarihlerde izinli veya raporlu olan öğretmenlere görev verilmemesi için izin veya raporlarının mebbis sistemine bekletilmeksizin işlenmelidir (izinli veya raporlu öğretmenlere görev verilmeyecektir). Aksi halde izinli veya raporlu oldukları halde sisteme işlenmeyen öğretmenler izinli veya raporlu görünmeyeceklerinden kendilerine teog sınav görevi verilecektir.

             TEOG sınavı için yapılan görevlendirmeyle ilgili öğretmenlerin mebbis sistemindeki cep telefon numaralarına bilgilendirme mesajı bakanlıkça gönderilmektedir. Bu sebeple tüm öğretmenlerin mebbis sistemindeki cep telefon numaralarının güncel olmasına dikkat edilecek ve olmayanlarında ivedilikle güncellenecektir.

            Görevlendirmesi yapılan öğretmenlere "okulunuzdan tebliğ listesini imzalayınız" mesajı gönderilmektedir. Okul idaresi tüm öğretmenlerin görevlendirilmesi yapıldıktan sonra (tüm görevlendirmeler yapıldıktan sonra okul müdürlerine bilgilendirme mesajı gönderilecektir) MEBBİS sisteminde rapor al kısmından "görevli tebliğ listesi´nin çıktısını alarak listede ismi bulunan öğretmenlere imzalattırılacak ayrıca okul idaresi tarafından mebbis sisteminde rapor al kısmında "sınav görevlisi kartı" çıktıları alınarak görevlendirilen öğretmenlere verilecektir.

          Zamanında izinini veya raporunu MMEBBİS Sistemine işletmeyen öğretmenlerin görevleri iptal edilmeyecek ayrıca görevlendirmesi yapılan öğretmenlerin görev yeri değişikliği yapılmayacaktır.

            Yukarıdaki bilgilendirilme doğrultusunda okul idaresinin hareket etmesini ve öğretmenlerede gerekli duyuruyu yapması hususunu önemle rica ederim.

 

Ruhi BAL

Şube Müdürü

Yenişehir Mahallesi Hintli Baba 2. Sokak Dış Kapı No 8 Yenişehir/DİYARBAKIR - (412) 228 30 24

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.