DİYARBAKIR YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YANLIŞ VEYA KAPATILMIŞ IBAN NUMARALARI ÖNEMLİDİR

YANLIŞ VEYA KAPATILMIŞ IBAN NUMARALARI

 

    

Merkezi sistem ve diğer sınavlarda görev alan personellerin/öğretmenlerin sınav ücretleri ilgili kişinin MEBBİS sistemine kayıtlı IBAN numarasına yatmaktadır.

Son günlerde sınav ücretinin yanlış veya kapatılmış IBAN numaralarına yatırıldığı ve bunun düzeltilmesi için personellerimizden/öğretmenlerimizden Müdürlüğümüze yazılı olarak başvurular gelmektedir.

Bu tür mağduriyetlerin yaşanmaması ve gereksiz yazışmalara mahal verilmemesi için Okul/Kurum Müdürlüklerince konu ile ilgili personellerine/öğretmenlerine gerekli duyurunun imza karşılığı yapılarak bu durumda olan personel ve öğretmenler, IBAN numaralarında gerekli güncellemelerin yapılması için Okul/Kurum Müdürlüklerine başvuracaklardır. Bundan sonra bu tür sıkıntılar yaşanması durumunda, gerekli duyurunun imza karşılığı personel ve öğretmenlere yapıldığını belgelendiremeyen Okul/Kurum Müdürlüklerinin sorumlu olacağının bilinmesi hususunu;

 Önemle rica ederim.

 

 

   Mustafa ASLAN

 

Şube Müdürü

Yenişehir Mahallesi Hintli Baba 2. Sokak Dış Kapı No 8 Yenişehir/DİYARBAKIR - (412) 228 30 24

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.