DİYARBAKIR YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YENİŞEHİR, SPORDA BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR

İlçemiz 80. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencileri bisiklet sporunda başarıya doymuyor.
YENİŞEHİR, SPORDA BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR

Bisiklet branşında Genç Kızlarda takım olarak il birincisi, Genç Erkekler A kategorisinde takım olarak il birincisi, Genç Erkekler B kategorisinde takım olarak il ikincisi olan ilçemiz 80. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencileri; öğretmen ve idarecileriyle beraber İlçe Milli Eğitim Müdürümüz sayın Hüsamettin ATLI’yı makamlarında ziyaret ettiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz sayın Hüsamettin ATLI, öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ederken sporu teşvik edici çalışmalarından dolayı öğretmen ve idarecilere de teşekkür etti.

Ziyarette bulunan Bisiklet Federasyonu İl Temsilcisi Ali ALİOĞLU´da bisiklet sporu ve öğrencilerimizin başarıları hakkında bilgi vererek sporun yaygınlaşması için gayret ettiklerini vurguladı.

Okul Müdürü Bünyamin ORUÇ, Müdür Yardımcısı Ali İhsan ÖZAYDIN, Beden Eğitimi Öğretmeni Mehmet EKİNCİ ise okullarındaki sportif faaliyetlerden bahsederek; Mayıs ayında Çanakkale’de yapılacak olan Türkiye finallerine hazırlandıklarını ifade ettiler.

Öğrencilerimizle tek tek ilgilenip onlarla sohbet eden ATLI, sporun gençler için çok önemli olduğunu, mutlaka spor yapmaya devam etmelerini isteyerek; bu konuda her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.

 

10-04-201710-04-201710-04-201710-04-2017

Yenişehir Mahallesi Hintli Baba 2. Sokak Dış Kapı No 8 Yenişehir/DİYARBAKIR - (412) 228 30 24

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.