DİYARBAKIR YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÜKSEK ÖĞRETİME GEÇİŞ (YGS) SINAVINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR ÖNEMLİDİR

YÜKSEK ÖĞRETİME GEÇİŞ SINAVI (YGS)

 

            15 Mart 2015 Pazar günü saat 10:00´da Yükse Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) yapılacaktır. Sınav ile ilgili aşağıdaki hususlara sınavın yapılacağı okullarımızdaki yönetici ve görevlilerin gerekli titizliği göstermesi hususunu;

             Rica ederim.

 

 

Mustafa ASLAN

Şube Müdürü

 

 

 

Sınavda Dikkat Edilecek Hususlar:

1.Sınav binaları, bina yöneticileri tarafından hazır hale getirilerek 14/03/2015 Cumartesi günü saat 09:00-17:00 arasında açık tutulacaktır.

2.Sınavların yapılacağı okullarımızın, sınav salonlarını hazır hale getirecek, görevliler sınav günü zamanında görev yerinde bulunacak ve sınav kurallarına uyacaklardır.

3.Sınavlarda görev alan Yönetici, Yönetici Yardımcısı, Öğretmen, Memur, Şoför ve Hizmetlilerin sınav görevine gelirken Nüfus Cüzdanını bulundurmaları zorunludur.

4. Nüfus Cüzdanlarını kaybeden adaylar sınava alınmadığından il/ilçe Nüfus Müdürlüğü 15.03.2015 Pazar günü 07:00 ile 10:15 saatleri arasında açık tutulacağından; sınav giriş belgesi ile bir fotoğrafını yanında getiren adaylara sadece "T.C. NÜFUS CÜZDANI" verilecektir. Bu konuda nüfus cüzdanını kaybeden öğrencilere bilgi verilecek.

Yenişehir Mahallesi Hintli Baba 2. Sokak Dış Kapı No 8 Yenişehir/DİYARBAKIR - (412) 228 30 24

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.