DİYARBAKIR YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ZORUNLU ÇALIŞMA YÜKÜMLÜSÜ ÖĞRETMENLERİN BELİRLENMESİ( İVEDİ ve ACİL)

ZORUNLU ÇALIŞMA YÜKÜMLÜSÜ ÖĞRETMENLERİN BELİRLENMESİ

 2015 Yılında Zorunlu Hizmete bağlı olarak Bakanlığımız tarafından yapılacak olan (Resen) atamalarda kullanılmak üzere Modül açılmıştır. Açılan Modülde ilçenize bağlı eğitim kurumlarında görev yapan Zorunlu Çalışma Yükümlüsü Öğretmenlerin belirlenmesi (Okul, İlçe Milli Eğitim ve İl Milli Eğitim Onayı) verilerek gerçekleştirilmesi istendiğinden (https://mebbis.meb.gov.tr/ssologinBIDB.aspx?id=10&url=http://ikbs.meb.gov.tr/Hesap/MebbisGiris) Web adresinden giriş yaparak okul ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince 08.06.2015 tarihine kadar işlemler bitirileceğinden yazımızın İVEDİ olarak Okulunuzdaki/Kurumunuzdaki ilgili personele duyurulması hususunda gereğini rica ederim.

 

 

 

                                                                                            Ayşegül AĞIRBAŞ

                                                                                                Şube Müdürü

 

/meb_iys_dosyalar/2015_06/05011748_yaz.rar

İKBS web sistemindeki sorun giderilmiştir. Zorunlu Çalışma Yükümlüsü Öğretmenlerin belirlenmesi için gerekli işlemleri yapmayan  Okulların/Kurumların 11/06/2015 Mesai bitimi ne kadar girişlerinin yapılması önemle duyurulur.

Yenişehir Mahallesi Hintli Baba 2. Sokak Dış Kapı No 8 Yenişehir/DİYARBAKIR - (412) 228 30 24

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.