DİYARBAKIR
YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DEĞERLER EĞİTİMİ PROJEMİZLE KİTAP OKUMA YARIŞMASI
![DEĞERLER EĞİTİMİ PROJEMİZLE KİTAP OKUMA YARIŞMASI](/meb_iys_dosyalar/2019_03/26134445_photo_2019-03-11_11-34-36.jpg)
Yenişehir Değerler Eğitimi Projesi kapsamında ilk ve ortaokullarda (2.3.4. ve 5. Sınıf) yaklaşık 19.000 öğrencimize Suat Turgut´un Adam olmuş çocuklar seti dağıtıldı. Dağıtılan kitaplardan Kitap Okuma Yarışması yapıldı. İlçe Müdürümüz Sayın Hüsamettin ATLI ve Şube Müdürümüz Sayın Aslan ÖZDEMİR sınav yapılan okullarımızdan; 5 Nisan İlkokulu, Şehit Başkomiser Fatih Özdil Ortaokulu, Şehit Mehmet Hüseyin Balta Ortaokulu ve Şehit Hazım Şahin Ortaokuluna ziyarette bulundu.