DİYARBAKIR YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DKAB (DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ) ÖĞRETMEN GELİŞİM EYLEM PLANI

DKAB (DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ) ÖĞRETMEN GELİŞİM EYLEM PLANI

               

                İlçemize bağlı Ortaöğretim Kurumlarımızda görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi (DKAB) ve Dini Meslek Dersleri Öğretmenlerine yönelik  Kültür ve Medeniyetimizdeki Eğitim Anlayışını yansıtan Eserlerden seçilen Yazılı metinlerin Klasik Eserlerden hikayeler ve Özgün Düşünceler içeren bölümlerin okunması ve Değerlendirilmesi´´ konulu hazırlanan Öğretmen Gelişim Eylem Planı Şube Müdürümüz Mustafa ASLAN başkanlığında 83 öğretmenimizin katılımı ile 19.12.2018 tarihinde İlçemiz Muazzez Sümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü toplantı salonunda İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Doç. Dr. Ali KARAKAŞ tarafından gerçekleştirildi. 

           İlçemize bağlı tüm Ortaokullarda Kurumlarımızda ise görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi (DKAB)Öğretmenlerimize yönelik Aralık ayı eylem planı kapsamında ´´DKAP derslerinde etkin dinleme, beden dili, etkili ve güzel konuşma, sunum araçları, etkili sunum teknikleri ve sunum uygulamaları, süreç izleme değerlendirme konulu hazırlanan Öğretmen Gelişim Eylem Planını Şehit Albay Güner Ekici İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Mehdi SEVER başkanlığında 66 öğretmenimizin katılımı ile 20.12.2018 tarihinde İlçemiz Muazzez Sümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü toplantı salonunda Huzurevleri İlkokulu Müdürlüğünde görevli öğretmen Murat BAŞAR tarafından gerçekleştirildi. 

 

 26-12-201826-12-201826-12-2018

Yenişehir Mahallesi Lise Caddesi No 23 B Yenişehir / DİYARBAKIR - (412) 228 30 45 (412) 228 30 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.