DİYARBAKIR YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DKAB (DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ) ÖĞRETMEN GELİŞİM EYLEM PLANI

DKAB (DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ) ÖĞRETMEN GELİŞİM EYLEM PLANI

        İlçemize bağlıortaokullarda görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi(DKAB) Öğretmenlerimize yönelik Mart ayı eylem planı kapsamında ´´Dezavantajlı ve risk altındaki öğrencilere yönelik rehberlik çalışmalarında ders öğretmeni olarak DKAB öğretmenlerinin sorumlulukları ve görevleri´´ konulu hazırlanan Öğretmen Gelişim Eylem Planı Dağkapı İmam Hatip Ortaokulu Müdürü M.Siraç EKİNCİ sunumuyla 74 öğretmenimizin katılımıyla 06.03.2019 tarihinde İlçemiz Yenişehir İlkokulu toplantı salonunda gerçekleştirilmiştir.

        İlçemize bağlı Ortaöğretim Kurumlarımızda görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi (DKAB) ve Dini Meslek Dersleri Öğretmenlerine yönelik ´´Dezavantajlı ve risk altındaki öğrencilere yönelik rehberlik çalışmalarında ders öğretmeni olarak DKAB öğretmenlerinin sorumlulukları ve görevleri´´konulu hazırlanan Öğretmen Gelişim Eylem Planı Yenişehir Kız İmam Hatip Lisesi Müdürü Yücel AKSOY sunumuyla 50 öğretmenimizin katılımıyla 28.03.2019 tarihinde İlçemiz Merkez İmam Hatip Lisesi toplantı salonunda gerçekleştirilmiştir.

 

 

29-03-201929-03-2019

Şehitlik Mah. Mehmet Akif Ersoy Bulvarı 58. Sokak No 2 Yenişehir / DİYARBAKIR - (412) 228 30 45 (412) 228 30 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.