DİYARBAKIR YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi 3. Faz Altyapı Kurulumu Veri Girişleri (GÜNCELLENDİ)

Fatih Projesi 3. Faz Altyapı Kurulumu Veri Girişleri   

 

   Eğitimde Fatih Projesi kapsamında altyapı kurulumlarının 3. faz aşamasına geçilmesi planlamaktadır. Daha önce ilgi yazımızla okullarımızdan veriler istenmişti. Çeşitli nedenlerle veri girişi yapamamış ekli listedeki okullarımızın http://diyarbakir.meb.gov.tr/dimemos/ adresinden yayınlanan Fatih Projesi 3. Faz Altyapı Veri Girişi formuna  28.10.2016  tarihine kadar ivedi olarak veri girişi yapmaları gerekmektedir. Okullarımızın bilgilerini doğru, eksiksiz ve zamanında girmeleri altyapı kurulumlarının sorunsuz şekilde yapılabilmesi ve okullarımızın mağduriyet yaşamaması için son derece önem arz etmektedir.

       Aynı binayı ortak olarak kullanan kurumların tamamı bilgi girişi yapacaktır. Bina tahsis sahibi olan okulumuz formda bina için istenen tüm bilgileri eksiksiz olarak girecek, binayı kullanan diğer kurum ise kendi kurum kodu ve şifresi ile forma giriş yapıp, formda istenen bina, derslik, oda, kat, idareci, öğretmen ve  diğer oda sayılarını 0 (sıfır) olarak girmesi gerekmektedir;

       Gereğini bilgilerinize önemle rica ederim.

 

Mustafa ASLAN
Şube Müdürü 

 

 

OKULLAR:

 

Gülgöze Mezrası İlkokulu

Güzel İlkokulu

Hamravat İlkokulu

Mustafa Kemal Ortaokulu

Seyrantepe İlkokulu

Şehit Öğretmen Nuriye Ak İlkokulu

Tanışık Ortaokulu

Yukarı Nasırlar İlkokulu

15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi

Yenişehir Mahallesi Lise Caddesi No 23 B Yenişehir / DİYARBAKIR - (412) 228 30 45 (412) 228 30 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.