DİYARBAKIR YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi 3. Faz Altyapı Kurulumu Okul Bilgileri(Çok Acil)

            Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün 29.09.2016 tarih ve 10507265 sayılı yazıları gereğince Eğitimde Fatih Projesi kapsamında altyapı kurulumlarının 3. Faz aşamasına geçilmesi planlanmaktadır. Söz konusu faz kapsamında bugüne kadar çeşitli sebeplerle kurulumu yapılamamış bağımsız anaokulları, ilkokul, ortaokul ve liselerin tamamına altyapı kurulumu yapılacaktır.

      Okullarımızın Fatih Projesi kapsamında altyapı kurulumlarının yapılabilmesi ve ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde belirlenebilmesi için https://veri.meb.gov.tr/FormaGit.aspx?ID=325 adresinden erişebilecekleri bir form oluşturulmuş olup 30.09.2016-07.10.2016 tarihleri arasında veri girişi yapılabilecektir. Bu noktada okullarımızın bilgilerini doğru, eksiksiz ve zamanında girmeleri altyapı kurulumlarının sorunsuz şekilde yapılabilmesi ve okullarımızın mağduriyet yaşamaması için son derece önem arz etmektedir;

                   Ayrıca; aynı binayı ortak olarak kullanan kurumların tamamı bilgi girişi yapacaktır. Bina tahsis sahibi olan okulumuz formda bina için istenen tüm bilgileri eksiksiz olarak girecek, binayı kullanan diğer kurum ise kendi kurum kodu ve şifresi ile forma giriş yapıp, formda istenen bina, derslik, oda, kat, idareci, öğretmen ve diğer oda sayılarını 0 (sıfır) olarak girecek, aynı formda yer alan 17, 18 ve 19. Soruları "Hayır" olarak cevaplayacaktır.

 

                 Gereğini bilgilerinize önemle rica ederim.

 

Mustafa ASLAN
Şube Müdürü

 

 

Not: Detaylı Bilgi için ilçemiz Fatih Projesi Biriminden Fatih Projesi Eğitmenleri Yıldırım ÇATAL ve Hasan BAĞIR ile görüşebilirsiniz. 

Şehitlik Mah. Mehmet Akif Ersoy Bulvarı 58. Sokak No 2 Yenişehir / DİYARBAKIR - (412) 228 30 45 (412) 228 30 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.