DİYARBAKIR
YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN DOÇ. DR. FEYSEL TAŞÇIER´DEN İLÇEMİZE BAĞLI OKULLARA ZİYARET
![İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN DOÇ. DR. FEYSEL TAŞÇIER´DEN İLÇEMİZE BAĞLI OKULLARA ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2019_03/14160901_13155844_IMG_4175.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Feysel TAŞÇIER okul gezilerine ilçemizde bulunan Surkent İşitme Engelliler İlk/Ortaokulu ile Ali İhsan Arslan Görme Engelliler İlk/Ortaokulu’nu ziyaret ederek başladı.
İlk olarak Surkent İşitme Engelliler İlk/Ortaokulu’nu ziyaret eden İl Müdürümüz TAŞÇIER ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Metin DİREK Bey´e İlçe Müdürümüz Sayın Hüsamettin ATLI ve Şube Müdürümüz Sayın Mustafa ASLAN eşlik etti.