DİYARBAKIR YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN UÇAK'IN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI...

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN UÇAK'IN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI...

Değerli meslektaşlarım, kıymetli veliler ve sevgili öğrenciler;

15 Mart 2021 tarihini itibariyle İlimizin güzide İlçesi olan Yenişehir'de, İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım. İlçemizde eğitim adına bu sorumluluğu üstlenmenin heyecan ve gururunu yaşıyorum. İlçemizin eğitimine, geleceğimizin teminatı çocuklarımıza hizmet etmek için beni bu göreve layık görenlere şükranlarımı arz ederim. İş ve gönül birliği içinde İlçemizi her alanda başarıya taşıma, niteliği artırma amacında olup paylaşımcı bir anlayışla bu güne kadar yapılmış olan güzel ve kalıcı çalışmaları daha da geliştirmek, bu çalışmalara yenilerini eklemek amacıyla ekip ruhu içerisinde güzel işler yapacağımıza inancım tamdır. Dünyamızın bilgi çağını yaşadığı bu dönemde düşünen, anlayan ve yorumlayan, ürettiklerini insanlık için kullanan, milli ve manevi değerleri özümsenmiş bireyler yetiştirmeyi yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz ile birlikte başaracağız, büyük bir AİLE olacağız. İlçemizin eğitim çalışmalarına yönelik sözü, fikri ve projesi olan herkese gönlümüz ve kapımız sonuna kadar açık kalacaktır. Bizden önce İlçemize hizmet eden değerli yöneticilerimize teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Göreve başlarken ekip arkadaşlarıma, okul/kurum yöneticilerimize, öğretmenlerimize, personellerimize, velilerimize saygı ve sevgilerimi sunarım.

 

 

Eyüp UÇAK        

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Şehitlik Mah. Mehmet Akif Ersoy Bulvarı 58. Sokak No 2 Yenişehir / DİYARBAKIR - (412) 228 30 45 (412) 228 30 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.