DİYARBAKIR YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

Değerli meslektaşlarım, kıymetli veliler ve sevgili öğrenciler;
İlimiz Yenişehir İlçesinde, 12.08.2022 tarihi itibariyle İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Eğitim adına bu sorumluluğu üstlenmenin, bu görevi yapacak olmanın heyecanını ve gururunu yaşıyorum. Eğitime, geleceğimizin büyükleri olacak çocuklarımıza ve gençlerimize daha iyi bir gelecek hazırlamak adına bizleri bu göreve layık görenlere şükranlarımı arz ediyorum.

İş ve gönül birliği içerisinde İlçemizi her alanda başarıya taşıma, eğitimin kalitesini artırma çabasıyla,  paylaşımcı bir anlayışla bugüne kadar yapılmış olan güzel ve kalıcı çalışmaları daha da geliştirebilmek, bu çalışmalara yenilerini de ekleyebilmek gayesinde, ekip ruhuyla çok daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum. İlçemizin eğitim çalışmalarına yönelik sözü, fikri ve projesi olan herkese gönlümüz ve kapımız sonuna kadar açık kalacaktır. Geçmişten günümüze  İlçemize hizmet eden değerli yöneticilerimize teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.
Göreve başlarken ekip arkadaşlarıma, okul/kurum yöneticilerimize, öğretmenlerimize, personellerimize, velilerimize saygı ve sevgilerimi sunarım.

 

 

 

İbrahim ÜÇKÖYLÜOĞLU

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Şehitlik Mah. Mehmet Akif Ersoy Bulvarı 58. Sokak No 2 Yenişehir / DİYARBAKIR - (412) 228 30 45 (412) 228 30 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.