DİYARBAKIR YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

 

Korona virüs salgını sebebi ile uzun süredir ara verilen yüz yüze eğitime bugün itibari ile başlamanın mutluluğunu yaşamaktayız. Ziller bugün sizin için çalıyor çocuklar...

Bizler sizleri ne kadar özlediysek farkındayız sizlerde okulunuzu, öğretmenlerinizi ve arkadaşlarınızı özlediniz. Ancak bu mutluluğun devamı hepimizin elinde. Tekrar korona virüs belasına yenik düşmeden, gerekli tedbirleri (Temizlik-Maske-Mesafe ve Aşı) alarak bir daha birbirimizden uzak kalmadan bu süreci beraber götürebiliriz. Milli eğitim camiası olarak bu süreçte bizler üzerimize düşen sorumluluğun bilincinde, gerekli adımları atıyoruz ve atmaya da devam edeceğiz. Siz değerli öğrenci ve velilerimizi de almış olduğumuz tedbirlere riayet etmeye ve bize yardımcı olmaya çağırıyoruz.

Biliyoruz ki;

Bizler güçlü bir Ülke, Güçlü bir Milletiz. Bugüne kadar üstesinden geldiğimiz zorluklar bu salgının üstesinden de geleceğimizin göstergesidir.

Artık, salgını alacağımız tedbirlerle gündemimizden çıkarma ve eğitime, çocuklarımızın geleceğine odaklanma zamanıdır. MEB 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda "sadece başarıyı değil insanı önceleyen ve önemseyen "çalışmalarımıza devam edecek, eğitim camiası olarak İlçemizi hep bir adım ileriye taşımanın gayreti içinde olacağız.
Bütün bu duygu ve düşüncelerle önce sağlık diyor ve 2021-2022 eğitim-öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize, eğitimin tüm paydaşlarına ve Ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.
Saygılarımla.

 

 

 

Eyüp UÇAK

 İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Şehitlik Mah. Mehmet Akif Ersoy Bulvarı 58. Sokak No 2 Yenişehir / DİYARBAKIR - (412) 228 30 45 (412) 228 30 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.