DİYARBAKIR YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MÜDÜRÜMÜZÜN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI...

İLÇE MÜDÜRÜMÜZÜN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI...

Değerli Meslektaşlarım, Kıymetli Velilerimiz, Sevgili Öğrencilerimiz;

       Toplumsal yaşamımızda önemli yeri bulunan bayramlarımız, mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerdir. Yaşamımızı zenginleştiren ve renklendiren bayramları, insanların birbirine yakınlaşması, kaynaşması, üzüntülerin yerini sevincin alması, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması, birliğimizin daha da güçlenmesi için önemli birer fırsat olarak değerlendirmeliyiz. Zalimlerin mazlumlara olan zulmünün birgün hesaba dönüşeceği ve özlemini duyduğumuz bayramları yaşayacağımız/yaşatacağımız günlere kavuşmak dileğiyle...

       Ramazan Bayramı´nın tüm insanlığa, Ülkemize ve İlimize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler, sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle bayramınızı en içten duygularla kutlarım.

 

 

Eyüp UÇAK          

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Şehitlik Mah. Mehmet Akif Ersoy Bulvarı 58. Sokak No 2 Yenişehir / DİYARBAKIR - (412) 228 30 45 (412) 228 30 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.