İMAM HATİP ORTAOKULLARI VE LİSELERİ YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI
![İMAM HATİP ORTAOKULLARI VE LİSELERİ YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI](/meb_iys_dosyalar/2020_11/02155626_manYet.jpg)
İlçemize bağlı, İmam Hatip Ortaokulları ve İmam Hatip Liselerinde görevli müdür ve müdür yardımcılarına yönelik Yönetici Gelişim Programı kapsamında "Akademik başarıyı artırma çalışmaları; LGS ve YKS hazırlık çalışmaları, Destekleme ve yetiştirme kursları (DYK), Etkili rehberlik ve kariyer planlama, Hedef 2021 çalışmaları, Akademik Destek Programı (ADEP), Eğitimde Rehberlik Ve Destekleme Modeli " konulu toplantı Şehit Mehmet Karaaslan İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ümit ATEŞ ve Ş. Başkomiser Fatih Özdil İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Derviş YÜCE'nin Koordinatörlüğünde 27.10.2020 Salı Günü 14.00-17.00 Saatleri arasında İlçemiz Öğretmen Mehmet Sabri Güzel Ortaokulu Toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Nurettin Şeyhmus TONKA
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü