İMAM HATİP ORTAOKULLARI VE LİSELERİ YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI
![İMAM HATİP ORTAOKULLARI VE LİSELERİ YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI](/meb_iys_dosyalar/2022_05/20151814_manYet_toplantY.jpg)
İlçemize bağlı, İmam Hatip Ortaokulları ve İmam Hatip Liselerinde görevli müdür ve müdür yardımcılarına yönelik Yönetici Gelişim Programı kapsamında "Teknoloji, internet ve sosyal medya bağlamında e-bağımlılık üzerine sorunlar ve çözüm önerileri" konulu toplantı Mustafa Kemal İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Atilla DURUP'un koordinatörlüğünde 18.05.2022 Çarşamba Günü 14.00-17.00 saatleri arasında İlçemiz Öğretmen Mehmet Sabri Güzel Ortaokulu Toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Nurettin Şeyhmus TONKA
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü