DİYARBAKIR YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenlik Uygulamaları İle İlgili İş ve İşlemler

 

                          Öğretmenlik Uygulamaları İle İlgili İş ve İşlemler

              İlkokul, Ortaokul ve Liselerinde öğretmenlik uygulamaları dersine katılan  Dicle Üniversitesi Ziya Gökalp Eğitim fakültesi son sınıfında okuyan veya pedagojik formasyon dersine katılan uygulama öğrencilerin  derslerinin etkili ve verimli bir şekilde yürütülmesi, uygulama öğrencilerinin aktif katılımının sağlanması ve sürecin kontröl edilebilirliği için  MEBBİS üzerinden ´´ Uygulama Öğrencisi  Değerlendirme Modülü´´ açılmiştır.

            Ancak yapılan incelemelerde öğretmenlik uygulaması yapılan okullarda öğrenci,öğretmen ve akademisyen  verilerinin "Uygulama Öğrencisi  Değerlendirme Modülü"ne girilmediği veya  eksik girildiği anlaşılmiştır.

        ´´ Uygulama Kurum Müdürü´´ ve ´´Uygulama Öğretmeni´´ görevleri ile ilgili ekte belirtilen maddelerin  gözden geçirilerek  Uygulama Kurum Müdürleri ve Uygulama Öğretmenleri tarafından eksiksiz yerine getirilmesi hususunda gereğini önemle rica ederim.

 

Ruhi BAL                                                   

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü                                    

 

 

Ekler        :/meb_iys_dosyalar/2016_12/08094750_ogretmenlik_uygulamalari.docx

/meb_iys_dosyalar/2016_12/08094750_il_yazisi.pdf

                       

Şehitlik Mah. Mehmet Akif Ersoy Bulvarı 58. Sokak No 2 Yenişehir / DİYARBAKIR - (412) 228 30 45 (412) 228 30 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.